Poštovani,
    duže vreme sam imala retke stolice. Rađena mi je kolonoskopija i dijagnostikovan iritabilni kolon. Tada sam imala bolove u vidu pečenja u sigmoidnom delu kolona. Sada osećam tupe bolove, pečenje i pritisak ispod levog rebarnog luka.
    Da li je i to jedan od simptoma koji se javlja kod ove bolesti? Sada su se stolice normalizovale, ali bol je gotovo uvek prisutan. Inače, pijem controloc a 40mg ujutru.
    Unapred hvala