Poštovani doktore,
    moj zdravstveni problem su konstantne mučnine koje traju već desetak godina. Nalazim se u začaranom krugu između gastroenterologa i psihijatra, ali nikako da dođem do konačne dijagnoze i saznanja šta me muči. Posle niza pregleda kod gastroenterologa i ne baš sigurnog zaključka da mučnine isključuju gastroenterološke probleme, upućen sam kod psihijatra gde sam takođe neko vreme bio pod terapijom i koristio lekove: largaktil, zoloft, sulpirid, ksalol, lorazepam. Međutim, ni ova terapija mi nije dala neke rezultate, svakodnevne mučnine me prate i dalje.
    Molim Vas za mišljenje, da li su moje mučnine zaista na nervnoj bazi i šta dalje?