Poštovani doktore,
    pre 4 godine sam operisala laparaskopski žucnu kesu, jer sam imala učestale napade. Mesec dana posle operacije opet sam dobila napad, nakon čega je ustanovljeno da je ostao kamen u žucnom kanalu, koji je izvađen na VMA. Posle toga više nisam imala problema, ali mi se u poslednje vreme javlja neka mučnina koja me podseca na moje stanje iz tog perioda kada sam imala bolove. Konkretno, u poslednjih mesec dana osećam gađenje prema hrani, nemam apetit, imam gasove i neku blagu nelagodnost u stomaku. Stolice su mi normalne, jedino što primećujem je da mi je kao lakše posle pražnjenja, ali i to traje vrlo kratko. Ne znam da li bi sa tim mogao da se poveže i blagi konstantni bol u donjem delu leđa koji prođe kada popijem brufen, ali se opet javlja kad leku prođe dejstvo. Sve ovo me jako zabrinjava jer traje već neko vreme, a kažem podseća na neka stanja iz perioda pre operacije žuči.
    Da li je moguće da se pojavi ponovo kamen ili pesak u žučnom kanalu ili je nešto drugo u pitanju. Inače, imam 33 godine.