Poštovani,
    u više navrata sam Vam se obraćala u vezi hroničnog gastritisa koji je utvrđen gastroskopijom. Međutim i posle terapije od dva meseca uzimanja osećam tegobe, ne bol u želucu, nego kao neku težinu i blagu mučninu.
    Zanima me da li je to moguće od gastritisa, jer se simptomi svakodnevno javljaju ili je možda pored gastritisa upitanju možda i neko drugo oboljenje, jer vecina ljudi sa kojima sam pričala imaju bolove, dok ja samo navedene simtome. Bojim se da je nešto drugo u pitanju i to mi stvara nervozu. Radila sam nalaze krvne slike koji su u redu kao i UZ abdomena, gde mi je ustanovljeno samo blago previjena žucna kesa. Da li da idem na dalja ispitivanja i koja i šta bi moglo da mi prouzrokuje ove simptome. Hvala unapred.