Poštovani,
    Imam 19 god. Moji problemi su delimično rešeni. Imam klizajuću hiatus herniu pri podrigivanju, kardija zjapi, Gerb B i imao sam helikobakter pilori. Posle uzete terapije stanje mi se normalizovalo, ne osećam više tegobe, čak mi je Dr Radoje Doder sa VMA rekao da mogu da se vratim treninzima u teretani.
    Moj problem je što me sada hvataju aritmije, srčani rad nije ubrzan, ali je nepravilan, desi mi se par puta u toku dana. Srce mi je ispitano i ono je zdravo. Interesuje me da li aritmije mogu da budu zbog želuca i ako je želudac kriv za njih da li možete mi date neki savet kako da ih izbegnem?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 09. 2008.
    • Postiovani, hiojatalna hernija moze dovesti do aritmija. Predlazem da uzimate inhibitor protonske pumpe 1x1 ujutro pola sata pre jela, i da unosite hranu cesce, kolicinski manje, da spavate sa podignutim uzglavljem da ne pijete gazirano, ne jedete cokoladu, i da jos ne idete u teretanu. Pozdrav