Molim Vas da mi date savjet ovo su nalazi od 13.09.08: sedimentacija 23, eritrociti 4.4, hemoglobin 140, leukociti 4.5, hematokrit 0.40, mcv 91, trombociti 168, bilirubini ukupni 11.3, proteini ukupni 68, glukoza 4.8, holesterol 4.0, trigliceridi 0.90, urea 6.4, kreatini 64, kalium 4.5, natrium 145, gama-gt 39.
    Da li su ovi nalazi dobri i što predlažete još da se radi, jer ja i dalje imam malaksalost, neku vrtoglavicu, uznemirenost i strah od neke bolesti. Imam bolove u grudima, bolove u želucu, proliv, izbacim iz usta neku skroz bijelu pljuvačku, snimio pluća dobra, uradio ultra zvuk stomaka i srca i štitne to sve dobro i uradio holter dobar, viruse palvo i coksaki dobri, a cito megalo prebolio, ali sad ga nemam. Hormone štitne vadio i oni dobri, test opterećenja i on dobar i jutros išao da dam stolicu na analizu, ispljuvak i bris iz grla i nosa i čekam nalaze za par dana.
    Molim Vas što još treba da radim da bi vidio o čemu se tu radi i zašto imam te tolike smetnje i bolove u grudima i što se puno zamaram i gubim na kilaži i malaksajem iz čista mira i kao da mi se nekad grudi užare, pa me iz čista mira uhvati neko preznojavanje i fali mi onda vazduha, a nos mi stalno začepljen i tada mi se čuju bronhije i ne mogu da udahnem punim plućima.
    Hvala i molim Vas odgovorite mi što prije što još da vadim