Imam 38 godina. Takođe, imam i velikih problema sa hemoriodima. Krvarim svaki dan skoro po 1,5 dl krvi. Išao sam na silne preglede, gde mi je poslednji put utvrđen IV stepen bolesti. Takođe, sam išao ovde u Šapcu (gde živim) i privatno kod lekara koji ima laser i koji mi je rekao da laserom ništa ne možemo postići, jer se ova moja faza bolesti leči isključivo hirurškim putem. Ne morate da mi objašnjavate istorijat o poreklu bolesti, jer sam veoma dobro upućen. Napominjem da hemoroide imam još od 1988. godine. U poslednje vreme nemam one nepodnošljive bolove, već isključivo krvarenje (uz mali bol). Takođe Vam napominjem da uz sve to i od kada je to počelo nemam urednu stolicu, tj. imam ali svaki put proliv, koji ne znam kako da zaustavim. Koristio sam sve moguce medikamente i domaće i strane, ali ništa.
    Zamolio bih Vas da mi date neki savet ili adresu neke Klinike (privatne ili državne) gde se to uspešno obavlja.
    Unapred zahvalan,
    Milan Bacanović