Poštovani doktore,
molim za pomoć, jer je više ne znam gde i šta ću. Već dva meseca osećam kostantnu mučninu, maltene celog dana, u grlu osećam knedlu i bol na leđima tj.bol poslednjeg rebra na leđima, ta dva nemaju veze, a mozda i imaju. Bila sam kod orl, kažu sve u redu, kod alergologa kaže alergija na polen trava, ali ne izaziva simptome koje imaš, sad idem kod urologa da vidi da nemam upalu bubrega, kažu može izazvati mučninu. Kod gastroentorologa sam bila i imam početni gastritis i upalu dvanestopalačnog creva, pijem nexium i motilium za mučninu, ali ništa. Čak sam pre dva dana od silnog kašjanja, koje me prati, iskašljala malo krvi, pa sam bila kod pulmologa, traži mi skener da vidi zašto kašljem i otkuda potiče krv. A moja knedla i mučnina ne prolaze. Pomoć
Poštovana,
predlažem da uradite rendgenski snimak jednjaka i želuca, potencijalno tegobe koje imate, ne računajući iskašljavanje krvi mogu biti povezane sa funkcionalnim poremećajem jednjaka.
Pozdrav
Pitanje broj: #10972
Poštovani doktore,
Odgovoreno: 17. 09. 2008.molim za pomoć, jer je više ne znam gde i šta ću. Već dva meseca osećam kostantnu mučninu, maltene celog dana, u grlu osećam knedlu i bol na leđima tj.bol poslednjeg rebra na leđima, ta dva nemaju veze, a mozda i imaju. Bila sam kod orl, kažu sve u redu, kod alergologa kaže alergija na polen trava, ali ne izaziva simptome koje imaš, sad idem kod urologa da vidi da nemam upalu bubrega, kažu može izazvati mučninu. Kod gastroentorologa sam bila i imam početni gastritis i upalu dvanestopalačnog creva, pijem nexium i motilium za mučninu, ali ništa. Čak sam pre dva dana od silnog kašjanja, koje me prati, iskašljala malo krvi, pa sam bila kod pulmologa, traži mi skener da vidi zašto kašljem i otkuda potiče krv. A moja knedla i mučnina ne prolaze. Pomoć
Poštovana,
predlažem da uradite rendgenski snimak jednjaka i želuca, potencijalno tegobe koje imate, ne računajući iskašljavanje krvi mogu biti povezane sa funkcionalnim poremećajem jednjaka.
Pozdrav
Pregledajte odgovore po oblastima