Postovani profesore,

    pre 4 godine gastroskopijom mi je dijagonostikovana velika klizajuca hiatus hernia i hronicni gastritis.Gastroskpiju sam nakon toga radio nakon godinu dana, i dijagnoza je naravno bila ista.U maju mesecu ove godine opet je uradjena gastroskopija sa istom dijagnozom,samo sto je ovaj put dijagnostikovan i kaskadni zeludac.Posto mi svi ti problemi prave izuzetne probleme u normalnom funkcionisanju, zeleo bih da vas pitam,da li moze operativnim putem da se ove bolesti otklone?

    Hvala

    Odgovoreno: 02. 09. 2007.
    •  Postovani gospodine,

      Operativno rešavanje h. Herniae je jedna od metoda , da ne kažem poslednja, koja se primenjuje u terapiji h. Herniae. Stojim Vam na raspolaganju da prethodno pregledam Vašu dokumentaciju, da Vam eventualno ponovim gastroskopiju na Klinici za gastroeneteologiju i nakon toga predložim dalju terapiju.

      S poštovanjem
      A. Nagorni