Poštovani,
    u predjelu čmara, izmedju nabora dolazi mi do pucanja kože, kao da je ogrebano noktom. To se javlja povremeno. Na toalet papiru se tad može vidjeti samo mala tačkica krvi. Napominjem jako mala, kao da se bilo gdje ogrebete, pa raskrvarite. Stolice su normalne i u njima nema krvi. Ta mjesta gdje je koža pukla mogu da vidim kad malo zategnem kožu i tada kad dohvatim papirom vidim da krv potiče odatle.
    Sad Vas molim ako možete da odgovorite zbog čega bi to moglo da se pojavljuje i da li bi trebalo da koristim neke kreme? Unaprijed zahvalna