Poštovani doktore,
    zbog konstantne dijareje i jakih bolova u celom abdomenu primljena sam u bolnicu u kojoj sam tri dana primala infuzije, Spazmex, Ranisan, itd. Lekar mi je na otpusnoj listi napisao "kolika abdominalis", a na laboratorijski nalaz koprokulture na kom su izolovane gljivice Candida albicans (15 kolonija) niko od lekara nije reagovao. Prepisan mi je Orvagil, ali po izlasku iz bolnice moj bol u predelu celog abdomena uopste nije prestao i ponavlja se svakog dana.
    Interesuje me koliko treba obratiti pažnju na candida gljivicu i kako smanjiti neverovatno jake bolove i posle hospitalizacije?