Imam problema sa težinom, tj. kilažom. Imam 33 godine i oduvek sam kuburila sa kilogramima. Ne kao dete, ali od puberteta vodim bitku sa viškom kilograma. Čini mi se da mi želudac ne vari kako treba i da mi je metabolizam usporen. Često imam problema sa bolovima u želucu. Mesecima držim nekakve dijete i nemaju nikakvog efekta i tako 5-6 godina unazad variram 6-7 kg, gore-dole.
    Ne znam šta da radim, da li da idem na nekakva ispitivanja, ali ne znam gde i ne znam šta tačno da ispitujem?