Poštovani,
    Imam devojčicu od tri godine i žali se, naročito uveče da je svrbi guza. U proteklih godinu dana, tako je bilo već tri puta i doktorica joj je davala Soltrik za crevne parazite. To joj pomogne, ali se nakon 2-3 meseca opet desi.
    Možete li mi reći koliko je štetan taj Soltrik i da li ga sme uzimati tako često (u razmaku od 2-3 meseca). Interesuje me i da li duda varalica moze biti izvor zaraze. Posteljinu i veš joj peglam, pije mleko na bočicu još uvek i otkuvavam joj bočicu. Ne znam šta joj je izvor zaraze kad se tako često ponavljaju paraziti.
    Hvala unapred.
    S poštovanjem,
    Nataša