Poštovani profesore,
    imam jedno pitanje za Vas: od malena imam problema sa stolicom, retkom. Kada sam imala 2 godine utvrdili su mi hronični kolitis i alergiju na mlečni šecer. Rekli su da bi do puberteta trebalo da mi se izreguliše. Nisam smela da jedem ništa od mlečnih proizvoda. Sada imam 23 godine i naravno jedem mlečne proizvode, ali mi je stolica i dalje retka. Ima perioda kada je normalna, ali vrlo kratko traju, uglavnom je retka. Ima i perioda kada baš imam i pojačanu dijareu, vrlo često i na nervnoj bazi. Ne znam šta da radim, kod lekara nisam išla jer se plašim. Kažu mi da su pregledi vrlo neprijatni, ali u poslednje vreme sam počela baš da se plašim, jer mi se stanje ne menja. Inače visoka sam 175 i imam 54 kilograma, jer sve što pojedem odmah izbacim! Recite mi šta da radim i ne zaboravite da moji problemi traju od malena. Inače nikakvih ozbiljnijih problema nisam imala sa zdravljem, čak i obične prehlade, stomačne viruse retko kad zahvatim.
    Unapred zahvalna!!!

    Odgovoreno: 17. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #10782

    • Postovana, Ukoliko Vam pregledom bude utvrdjeno da su Vase tegobe posledica hronicnog kolitisa ili nekog gastrointestinalnog problema koji verovatno vucete godinama, slobodno me mozete kontaktirati putem email-a beta.milovic@gmail.com... Postoji prirodan preparat koji Vam sigurno moze pomoci, bez kontraindikacija (osim u slucaju kancerogenih promena).