Poštovani Profesore,
    Molim Vas da odgovorite na moje pitanje. Decenijama imam probleme sa varenjem, ali to je duga priča i nije predmet pitanja. Uzimam PROBIOTIK u posljednje vrijeme i on mi pomaže. Međutim, često mi se dešava da u gornjem dijelu stomaka imam neke probleme, koje bi mogla oznaciti kao neko podupiranje i razdiranje. Neko vrijeme traje i prodje. Za to vrijeme
    malaksam, napatim se, ali nije dramatično kao što je ranije znalo da bude, kada sam jaukala i tražila Hitnu pomoć. Napominjem da mi je ranije pomagala i spašavala me soda bikarbona, ali sada ne pomaže. Ovo mi se ne dešava kad je želudac prazan. Može li uzrok biti kamenac u žučnoj kesi, koji je sada duži od 3O mm? Moram li, odnosno da li preporučujete operaciju, te kako je najbolje da se uradi? Mislim da mi je srce dobro, kao i pluća i nalazi krvi. Dobri su mi i nalazi hormona i ostalog, nakon totalnog odstranjenja štitaste žlijezde zbog papilarnog karcinoma, što je urađeno prije tri godine. Ima li prepreka da mi odstrane kamen iz žuci,zbog koga inače nikad nemam bolove.