Postovani doktore, pisala sam Vam o mojim mucninama, doduse ne tako castim. Rekli ste da postoji mogucnost da se radu o ciru. Koliko je opasno? Mozda ga imam odavno!?:-(  S obzirom da zivim daleko od grada, treba mi dosta vremena dok to utvrdim. Koji su vasi saveti: kako da se hranim, sta da pijem...? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovana, cir je dosta cesto oboljenje i ukliko nije povezano sa komplikacijama nije opasno oboljenje. Najbolje se dijagnostikuje gastroskopijom tj gutanjem creva. Jedite cesto, izbegavajte pikantnu i zacinjenu hranu izbegavajte grozdje i uradite sto pre gastroskopju kako bi se oprdinirala terapija. Pozdrav