Dragi doktore, moji problemi vezani su za mucnine. Svakog jutra kada jako rano ustanem (zbog posla) bude mi bas muka, nagon za povracanje, kiselina-strasno. Inace, u toku dana nemam pojacanu kiselinu, ali zato cesce imam neki cudan osecaj u zuludcu, ponekad i nagone za povracanje, gorko u ustima, a sve to kada sam u nekim stresnim situacijama na poslu ili kuci. Imam redovne stolice, cak nekad i dosta ceste. Takodje, sklona sam cescim urinarnim infekcijama. A pitanje je: da li su te mucnine na psihickoj bazi (sto ja mislim), ili postoji neki ozbiljniji problem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #10221

    • Moje pitanje za doktora. Zašto mi bude muka kad ustajem rano?

    • Zasto mi je svako jutro muka kada ustanem da idem u skolu