Dragi doktore,
    želim da Vas pitam nešto. Ovako, moja svekriva je bola na pregledu i su je konstatovali rak debelog creva. Imeno ima sve simptoma anemija, krvava stolica i bolovi u stomaku. Kanser je dostigo debelinu od 30cm. Molim Vas odgovorite mi kolkave su šanse da se ona operiše i da ima normalan život?
    Hvala Vam unapred. Sandra

    Odgovoreno: 12. 02. 2009.
    • Sve zavisi od toga u kom stadijumu je bolest dijagnostikovana.Sto se ranije dijagnostikuje vece su sanse za prezivljavanje .Tek ukoliko bude operisana i kada se pod mikroskopom pogledaju limfni cvorovi iz regiona tumora moci ce se reci o kom stadijumu bolesti je rec..