Dobar dan,imam problem sa stomakom.U ovom mesecu sam pila dva antibiotika aksef i pancef u kratkom razmaku.Pancef sam prekinula jer je poceo da me boli stomak.Inace sam pre 2 god radila kolonoskopiju sa biopsijama zbog dijareja nakon hemomicina i imala kandidu,dijagnoza ibs.Sad se javljaju blagi grcevi u stomaku i po 2-3 mekse stolice prepodne i neki bol u donjem delu stomaka ali setajuci.Poslepodne skoro sve tegobe nestanu,stolica je svetlija nego inace?Da li se opet aktivitala kandida ili,sta da radim?

    Odgovoreno: 31. 03. 2024.

Komentari na pitanje: #224428

    • Popila sam jedan aktivni ugalj, nastavila sa probiotikom i pijem neki čaj za suzbijanje kandide. Vec dva dana nema ucestalih stolica, idem jednom u toalet, delimično formirana stolica je. Proveriću i to, ali se nadam da nisam i to pokupila sada. Hvala na odgovoru.