Poštovanje imam problem sa stolićem većinom kašasta I ima dosta sluzi koja je prozirna i vidi se oko.

    Odgovoreno: 23. 02. 2024.
    • Prvo [to Vam savetujem da uradite je pregled stolice na parazite i koprokultura. Ako su ti nalazi negativni, dakle ako nemate infekciju sa parazitima, i ako Vam proliv traje duže od mesec dana,možete zakazati moj pregled  u poliklinici Rončrvić ili Milenium Medic, pa ću provesti sva ostala potrebna ispitivanja.