Dobar dan. Imam pitanje da li treba da se zabrinem.. S obzirom da vucem od trudnoce hemoroide, i nakon odlaska u vc desavalo se da pucaju i da ima krvi kad se obrisem ali je delovalo kao da je sveza povrsinska krv kao povreda i prolazilo bi sa vremenom.

    Nakon porodjaja 15.12.23 povrsinski hemoroidi su nestali ali javlja se drugi problem... Za svo ovo vreme po izlazku javlja mi se krv u stolici, krv je svetlo tamne crvene boje, ne bih znala kako da uporedim (kao sveza krv) i poceli su da se javljaju sitni ugrusci. Krv deluje kao da je iz creva ne deluje kao da sam se povrsinski povredila. Po izlasku iz bolnice sam pila gvozdje pa zbog boje stolice nisam primetila. Da li je ovo zabrinjavajuce?