Mom suprugu je konstatovanbolest divertikulosis.Radio je kolonoskopiju,receno mu je da je sve u redu.Pije je lek kolosal ali bezuspesno ima do 6 stolica prolivnog tipa dnevno.,vec 6 meseci.Molim upute o daljem lecenju.

    Odgovoreno: 25. 05. 2022.

Komentari na pitanje: #198127

    • Imam bolove ispod desnog rebarnog luka prvo sam mislio da je u pitanju zuc,ali gastrointerolog kaze da je upala dvanaestopalacnog,uzimao sam nexium,gastoperido,i intesta suplement sada su se bolovi javili pre jedno 15dana u donjem delu sa desne strane ne znam dali je slepo crevo krvna slika je dobra uzimam i nolpazu zbog kiseline i flobian sam počeo sam ali imam utisak da me boli stomak kad popijem flobian ako piše da nema kontra indikacije.Hvala