Imam 21 god i student sam.Od Nove godine izgubio sam apetit posle veoma obilne hrane i evo već puna 4 meseca ga nemam.Gubim težinu mada jedem normalno.-oko 10 kg sam izgubio.Krvna slika je u redu,srce takođe, nemam helio bakteriju i pronađena mi je manja hernija hijatus želudca.Osećam skoro svakodnevnu nadutost u stomaku,često i težinu u stomaku,kao i gasove koje ne mogu da izbacim.Šta god da pojedem i popijem,uvek iste tegobe,često iznad pupka sa leve strane.Ustanovljena mi je neka dispepsija, i pijem lek motilijum,zadnjih 16 dana, ali nema efekta.Ujutru posle leka dobijam vrtoglavicu i to ponekad traje ceo dan.Želudac mi i dalje ne vari,nemam mučnine,povraćanje,prolive bolove u stomaku i sl.ali se plašim tog gubitka težine.Imao sam 100kg a sada 90kg,visina 192cm.Kako da se spasim i vratim u normalu.Idu ispiti a ja bolujem.Goran

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Postovani, sto pre uradite pregled stolice na bakterije, gljivice i parasite i nakon toga mi javite nalaze uz forwardovanje i ovog pisma. Siguran sam da se radi samo o poremecenom varenju ili eventualno o pojavi gljivica u stolici.