Poštovani, imam 29 god. nisam rađala, i već 3-4 godine imam problema sa stolicom, t.j. nema je uopšte ukoliko ne popijem "natrijumpikosulfat".To radim oko 2 god.(po preporuci lekara),a pre toga mi ni čajevi, ni razni preparati nisu mogli pomoći. Postoji li neko trajno rešenje za moj problem,jer se bojim da ću postati imuna i na ove tablete. Hvala!

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Postoavana,
      pre svega treba da javite gastroenterologu na klinicki pregled.Verovatno treba uraditi kolonoskopiju. Sto se tice tableta kojeupotrebljavate na njih se zaista stvara navika i jai h nikako ne preporucujem.