Gornji kapci imam problem padaju preko trepavica i smeta za vid

    Odgovoreno: 18. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189715

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 20. 10. 2021.

      Postovana, pisite mi na mjl draganapetrovicpopovic@gmail.com Srdacan pozdrav,

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 19. 10. 2021.

      Postovana,

      mozete mi pisati i poslati fotografije na mejl draganapetrovicpopovic@gmail.com

      Srdacan pozdrav,

    • Dali se mora dolaziti na pregled i zakazvanje koliko se ceka i cena