Dobar dan. Molim vas vec nekoliko mjeseci Imam na intimnom mjestu kao neku kuglicu na dodir nije bolna Ali vec par puta sam istisnula I izaslo je nesto kao gnjoj I krv.. Da li je to opasno?

    Odgovoreno: 09. 12. 2020.
    •

      Poštovana,

      nemoguće je odgovoriti bez detaljnog pregleda, može biti neka promena tipa ateroma ili Bartolinijeve žlezde ili i neke druge ijagnoze u diferencijalnom nalazu. Neophodno je da se obratite svom ginekologu ili plastičnom hirurgu radi postavljanja definitivne dijagnoze i pravilnog tretmana lečenja,

      srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović