Postovana, da li se flunisan pije od pocetka terapije u kolicini koju je prepisao lekar ili se postepeno povecava doza. Treba da pijem 1 tabletu ujutro. Da li da pocnem sa manjom dozom i povecavam? Pila sam flinirin pre 10 godina i u pocetku mi nije prijao ali je terapija ipak bila uspesna i posle 6 meseci sam postepeno smanjivala dozu. Unapred vam se zahvaljijem d. Milosevic

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Nadam se da ste preporuku za flunisan dobili od psihijatra. Možete tri dana da pijete pola tablete posle dorucka a dalje celu tabletu posle dorucka. Potrebno je da uzimate lek dovoljno dugo. Stav szo je da se lek uzima jos najmanje šest meseci kad lekar i pacijen zaključe da je postignut terapiski efekat. Uz lek je potrebno da odlayite i na psihoterapiske razgovore dr dusanka petrović
      privatna praksa petrović 06413139490