Postovanje doktore, javljam se iz Novog Pazara. Imam problem sa desnim uhom koje je klempavo i totalno se razlikuje od levog uha a levo uho je normalo. Da li moze da se uradi korekcija desnog uha da izgleda kao levo uho,posto se razlikuje i po obliku i po velicini. Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185746

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 20. 07. 2021.

      Postovani, Posaljite fotografije na mejl draganapetrovicpopovic@gmail.com i pokusacu da odgovorim sto preciznije, Srdacan pozdrav!