Postovani doktori, imam problem tj. Zanima me. Imam decaka starog 7 mesei i ima upalu uha. Vec jace od mesec dana je pod terapijama ali ne pomaze. Interesujeme dali je puno da ima 3 meseca upalu i da nista ne pomaze. Koliko dugo upala traje? Da li je upala povezana sa zubicima?

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako je dg postavljena pregledom od strane orl to je u njjhovom domenu da odluče koliko je to ozbiljno i kako ga treba lečiti. Ako dete nema jake tegobe i dobro spava, raspolozeno je i jede, to ne treba smatrati kao veliki problem, ali svakako ponovo razgovarajte sa izabranim pedijatrom i orl spec.