Poštovana,
    Imam devojčicu koje je napunila godinu drugog Avgusta, ima tvrdu stolicu, ne dajem joj slatkiše, probala sam i kašicu od šljive i nije uspelo. Šta da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Treba baš kod ovakvih situcija dati slađi sok, čaj ili zaslađeno voće ali ne čokoladu. Treba smanjiti mleko i količinu i % masti i pojačati unos smokve, šljive i breskve ali sa ljuspom. Ako i dalje nije dobro potražiti savet od lekara. Postoji trenutno preparat baby bion koji se daje kao čaj.