Poštovana,
    Beba danas ima tačno mesec dana. Lepo napreduje, sisa, lepo spava. Večeras u stolici, koja je inače zrnasta (jer je dojim) pojavila su se kao dva zrnceta krvi. Sledeća promena pelena, bilo je nekoliko kao končića krvavih. Mene pri dojenju jako boli desna bradavica i imam na njoj polumesečastu ragadu koja me boli pri dojenju. Koja je Vaša preporuka, šta dalje raditi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 07. 07. 2009.
    • Poštovana,
      To je skoro sigurno iz rane na bradavici i treba je negovati do zarastanja, dobrom higijenom, sušenjem i premazivanjem mlekom iz dojki nakon podoja i sušenjem prirodnim putem. Mleko iz te dojke treba izmlazati i dodavati bebi do zarastanja a zatim je ponovo ponuditi za podoj.
      Pozdrav.