Poštovani,
    Moja beba ima 22 nedelje i do pre 15 dana je samo sisala, počela sam da joj uvodim hranu pomalo ne jer je gladna nego da bi je navikavala na različite ukuse. Problem je što beba ne kaki već 5 dana, ne plače da je boli stomak niti je stomačić tvrd, normalno sisa. Da li to nije uredu i trebamo da se obratimo lekaru ili da čekamo da sama kaki?
    Hvala.

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Nije potrebno bebeu koja doji navikavati na hranu pre vremena. Njoj je dobro majčino mleko i dovoljno do 6 meseci i ne treba joj ništa dodavati ako dobro spava i napreduje. Crevni sistem kod dece nije uvek spreman da prihvati rano svaku namirnicu zbog nezrelosti i treba sačekati. Vratite joj samo vaše mleko i budite strpljivi javiće se stolica verovatno sasvim dobra.