Dete mi je alergično, ne znamo konkretno na šta. Ima kašalj koji se javlja svake godine u isto vreme (u februaru ili martu).
    Da li nastaviti sa presingom? Šta je najbolje za kašalj s obzirom da smo sve probali?
    Hvala.

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.
    • Poštovana,
      uradite alergo test i posavetujte se sa pedijatrom u vezi dodatnih ispitivanja. Niste naveli koju terapiju je dete do sada dobijalo, koliko je staro i da li je imalo epizode bronhoopstrukcije. Brojni su faktori koji prouzrokuju kašalj (virusi, alergeni, iritansi, emocije, ozon, aerozagađenje, duvanski dim).