Moj sin ima skoro 6 godina, i pre par dana žali se na bol pri hodanju u petama. Primetila sam da ima crvene tačkice koje liče na potkožne podlive i su baš crvene, sitne. Na jak dodir oseća bol koji i nije baš nepodnošljiv, Tj ne oseća bol pri stalno hodanje. Na jednoj petici su više izražene. On nije krupno dete, težak je 20 kg. Pre par dana imao je bakterisku infekciju pa je pedijatar preporučio Panklav ( amoksicilin) ali i pre toga je uzimao mislim da nije alergičan na ovaj sirup.
    Molim za savet. Pozdrav iz Skoplja i izvinite na gramatičke greške.