Pre 2 nedelje dečaku od 8 godina je konstatovan virusni meningitis. U četvrtak je došao kući izlečen, da bi mu u subotu izbile ovčije boginje. Juče je dobio bolove u trbuhu i ledjima i jedva je stajao na nogama. Primljen je u bolnicu, ali sve što smo za sada saznali je da ima zatvor (koji je prosto nemoguć). Klistirali su ga nekoliko puta bezuspešno i leukociti su 10. Doktorka nije sigurna, ali sumnja na slepo crevo, mada on ne reaguje više na pritisak (dali su mu 2 čepica paracetamola i 1 diklofenaka).
    Da li su ti lekovi mogli da prikriju bol izazvan upalom crvuljka i šta Vi mislite o svemu ovome?