Poštovana,
    majka sam bebe od 4 meseca, i naš problem je u tome što beba ne želi noću da zaspi do 4 ili 5 ujutru, onda spava do 1- 2 popodne. Ako imate neki predlog šta da uradimo da bi beba zaspala posle kupanja, mi smo pokušavali da je držimo preko dana budnom da bi uveče ranije zaspala, ali smo postigli kontra efekat, jer je onda nervozna i plačljiva, a bez rezultata.
    Hvala

    Odgovoreno: 27. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Pratite ritam bebe i polako pokušajte da utvrdite razlog za nespavanje tokom noći (neke bebe u večernjim satima imaju grčeve u stomaku i nervozne su). Možda beba želi prisustvo roditelja pri uspavljivanju, tihu muziku i opuštenu atmosferu. Beba će sigurno promeniti ritam spavanja u narednim mesecima. Budite strpljivi.