Devojčica mi ima 6 godina, često se žali da je boli stomak pre nego što ima stolicu. U nekoliko navrata se žalila da je boli i čmar, ali to smo, nadam se, zalečili kremom koju je preporučio lekar. Pre dve nedelje je imala dijareju koja je sanirana, ali sada ima česte gasove. Krvi u stolici je imala samo jednom pre dve godine na moru.
    Da li je potreban odlazak lekaru ili ultrazvučni pregled?