Poštovana dr,
    Primetila sam jače pulsiranje fontanele kod bebe stare 6 meseci. Fontanela je normalnog izgleda, a beba je tada mirovala. Ranije se tako nešto nije dešavalo. Da li je to normalna pojava kod beba?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 22. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #17570

    • nebojsa milosavljevic 27. 11. 2012.

      Postovana dr. , sin mi ima sest meseci primetili smo povecanu prednju fontanelu ima povisenu temperaturu kad smo mu izmerili bila je 38, 3 stepena medjutim ne povraca veseo je mada ga malo lomi temperatura, nema dijareju, po malo kaslje nema nikakvih promena na kozi, molim vas da mi kazete da li je nesto opasno