Moj sin ima 7.5g., pre nekoliko dana ga je pri brzom hodanju bolelo u grudima - oko grudne kosti i na levoj strani grudnog koša. Ovo nije prvi put. To se dešava ne redovno u poslednjih 3-4 meseca. Obično pri šetnji, hodanju, a jednom i tokom vožnje automobilom, ali skoro svaki put ujutro. On inače ima VUR II stepena na levoj strani i svaki put se desilo da u tim momentima ima bol i u predelu levog bubrega , pa mu se piški. Po nekad mu je uz taj bol u grudima i muka. Bol prodje posle otprilike 20-30 minuta. Lekari me ubedjuju da se ne uzbudjujem.
    Da li da ga odvedemo na pregled nekom specijalisti i kome?
    Hvala