Mojoj 3.5godišnjoj ćerki je pre nepuna dva meseca pregledom kod ORL konstatovana "ravna crta na timponometriji". Tada je imala prvu i jedinu do sada upalu uva i dr je posumljala da je to posledica trenutne upale ili je možda nešto od ranije. Zbog napada astme, dete je iste večeri hospitalizovano, tako da sam problem sa ušima potpuno zanemarila.
    Najlepše Vas molim da mi kažete koliko "ravna crta na timponometriji" zahteva ozbiljno ili urgentno reagovanje.
    Hvala!