Dobar dan moja prvobitna dg je bila fraktura tibije, imala sam kontrolu na nedelju dana i prilikom svakog pregleda skidali su mi gipsanu longetu i stavljali novu, na poslednjoj kontroli su mi trazili da se oslonim na povredjeno stopalo pri cemu me je boleo list palpacijom me boli samo jedna taka kod zgloba, dg je promenjena u laesio lig. Tibiofibularis ant. Prof je rekao da jos dve nedelje nosim longetu i spominjao je neke srafove. . Zanima me ako budem osecala isti bol i za dve nedelje da li se on resava fizikalnom ili ce morati operativno? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 09. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #141323

    • Spec. dr med. Predrag Živanović 24. 12. 2015.

      Problem sa mailom je rešen. Sa gospodju sabrinu je odgovor da treba da ode na pregled kod ortopeda i da se dogovori o daljem lečenju.

    • Dobro vece ja sam poslala poruku vama a niste mi odgovorili.