Pozdrav! Imam rupu u grudima. Ne znam da li to ima neke veze sto imam skoliozu ili nesto ali stvarno ruzno izgleda. Grudi mi zbog te rupe izgledaju pomalo kao zenske. Da li to moze na neki nacin da se popravi. . . Hvala unapred.: d

    Odgovoreno: 20. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Bitno je da naznačite koliko godina imate. Udubljene grudi se mogu lečiti neoperativno, gde se fizikalnim procedurama i vežbama- razvijanjem mišića smanji taj estetski deo problema,.
      u slučaju veoma izraženih deformiteta može se hirurški korigovati.