Postovani doktore, imao bih jedno piitanje za vas. Pre nekoliko dana sam osetio bol u levokm rucnom zglobu pri odredjenim pokretima. Ignorisoa sam ga. . Ali sam sinoc primetio da malo vise boli pri fleksiji sake. Slikao sma saku i obelezio kruzicem gde me boli pri pritisku istog mesta. Moliob bih vas za savet i misljenje. . Kao i neku th eventualno: ) p. S. Morao sam ovako elektronski da pitam, jer kod lekara necu otici skoro, zbog gnojne angine. Inace i ja studiram medicinu. . Mislim da nijje neka ppovreda nerva poput medianusa, onda bi bile odredjene manifestacijekoje prate povredu istog. Mozda je neki ligament u pitanju ili tetivice u tom predelu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Vasa slika se ne vidi.
      često ako imate nako žarište u organizmu, prate ga problemi sa zglobovima, kao što vi imate gnojavu anginu.
      za povredu nerva treba da imate u anamnezi da ste povredili ruku i simptome koji prate u smislu poremećaja senzibiliteta i motorike.