Prelom pubicne kosti usred udarca auta u levu nogu od pozadi i pada! Koliko treba vremena da kost zaraste da se vrati snaga u tu nogu i da se oslanjam bez problema nisam predebeo visina 177 tezina 86kg idem sa stakama preporuka lekara na otpustu to je bilo pre 10 dana udes kuci sam sad i sedeo bih vise ali se plasim da li smem sta god pitam doktora on mi cuti i daje skrt odgovor! Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Zavisi od tipa preloma, ako nema dislokacije onda bi posle dva meseca trebalo da hodate uz minimalne bolove, ako je prelom obe pubične kosti i praćen drugim prelomima karličnog prstena, tegobe mogu da traju i do 6 meseci.