Već sam vam postavio pitanje i dobio odgovor ovo je nešto što me još zanima. Meni na papiru piše "spondylosis l4" i bio sam na terapijama i vežbama ali to traje već par godina i ne napreduje ali se javljaju povremeni bolovi. Zanima me da li to može da se izleči na neki način a da to nije operacija? I kako se to izleči operacijom, na koji način? Hvala

    Odgovoreno: 28. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Možete probati da odete kod hiropraktičara, sledeći korak ukoliko vam tegobe remete kvalitet života je hirurgija, a tip hirurgije zavisi od vrste patološkog procesa. Ide od uklanjanja obolelog diskusa do stabilizacije segmenta nekom od spinalnih instrumentacija.