Postovani, moj najbolji prijatelj je prije dva dana udario sakom i probio debela staklena vrata. Odmah su ga odvezli u bolnicu, tamo je ustanovljeno da je usljed toga prerezano 5 tetiva. Morali su da ga operisu i operacija je trajala dva i po sata. Ima 17 godina i zanima me kakve komplikacije mogu da se dese nakon sto to zaraste i sta bi trebalo sada da radi? Ide na previjanje ali pored toga, sta bi trebalo? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 28. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Nadamo se da neće doći do komplikacije.
      ako ima gipsanu imobilizaciju treba da je nosi po savetu lekara.
      nakon toga ide rehabilitacija.
      treba vam puno strpljenja i da slušate lekara koji ga je operisao.