Postovani, pre oko mesec dana sam verovatno, stala nezgodno ili udarila nogu (ne secam se tacno) u predelu zgloba iznad stopala, , , osecala sam da me malo boli, mogla sam da hodam ali pri pokusaju da savijem stopalo na unutrasnju stranu osecala sam da me malo vise boli. Lekar opste prakse je preporucila mirovanje i hepalpan. Moram da priznam da nisam bas mirovala. Sada me stopalo ne boli, niti zglob ali i dalje mi je ostao malen otok, odnosno kao da mi je ta kost izrazenija. Da li ce to uz mirovanje da nestane? Sta da radim?

    Odgovoreno: 06. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko vam se za par dana mirovanja otok povuče to je povoljan ishod.
      ako ne, potrebno je da uradite rtg snimak skočnog zgloba- ili zgloba stopala koji ste povredili i lab. Analize koje bi isključile zapaljenski proces ili neku drugu moguću patološku promenu.