Poštovani, molim vas pojašnjenjertg nalaza. U 04/2014 operirao sam kralježnicu. Odstranjen mi je l4/l5. Stanje je bolje, ali osijećam bolove u predijelu desnog kuka. Odradio sam po preporuci neurokirurga rtg zdjelice i kukova. Nalaz je. . . . Na snimci zdjelice i kukova neravna kontura vrata desnog femura sa nešto ograničenom sklerozacijom 13mm. Sklerozacije i u krovu desnog acetabuluma 5 i 10 mm. Potrebna je daljnja obrada. S obzirom da sam kod ortopeda dobio termin za mjesec dana, molio bih vas pojašnjenje nalaza i vaš savjet. Unaprijed zahvaljujem.

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Verovatno ste imali operaciju diskus hernije l4/l5.
      ono što vam opisuju kao promene na karlici i kukovima ne može se direktno povezati sa operacijom.
      potrebno je imati operativni nalaz i radiografiju koji ste opisali.