Postovani, imao sam povredu u januaru mesecu levog ramena. Operacija je istog je bila pre 2 nedelje: arthrocopia articulatio glenohumeralis sin. 48945-00 plicatio, translatio superioris et stabilisatio capsulolabralisanterior et posterior articulatio glenohumeralis sin. Sec. Bankart 48957-00 mozete li mi napisati sta je operisano, tj znacenje ovih reci i da li moge da uzimam neke vitamine koji ce pomoci oporavku? Unapred hvala na odgovoru, srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Suštinu operacije ste trebali znati pre operativnog zahvata.
      operisan vam je glenoidni labrum i kapsula zgloba ramena.
      postoji postoperativni protokol nakon takvih operacija, koji se mora ispoštovati da bi sa lečenje uspešno završilo.
      vitamini u procesu oporavka nemaju mnogo značenja.