Postovani, imam problem sa oticanjem levog stopala vec oko 11 god. Bila sam na rendgen kicme i stopala kazu sve je u redu. Snimala sam krvne sudove, sve je u redu, bubrezi u redu. Doktor na ultrazvuku kaze da su sva meka tkiva u stopalu u upali. Otok je veci do uvece tokom noci se malo smiri pa ujutru izgleda normalnije. Primila sam i blokadu u skocni zglob i nije bilo bolje. Nemam neki veliki bol u stopalu, jako mi smeta kad je topla i onda stalno stavljam obloge. Obucu moram da kupujem dva broja vecu. Molim za vas savet unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Teško je posle toliko vremena problem rešiti pismom.
      da li ste probali da ujutro dok je otok manji koristite kompresivne čarape, pre nego što spustite nogu i ona otekne.
      pretpostavljam da su vam laboratorijski nalazi uredni.
      imate li pregled vaskularnog hirurga i dermatologa.